Xhudistja jonë, Laura Fazliu ka arritur të fitojë medaljen e artë në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022” që po mbahen në Algjeri.

Marketing

Kosova ka fituar edhe një medalje në “Oran 2022”, duke dërguar në katër numrin e tyre.

Është xhudistja e re, Laura Fazliu, e cila ka arritur të triumfoj në finale dhe të fitojë medaljen e artë në kategorinë deri në 63 kilogramë.

Foto: Screenshot

Marketing