Këngëtari i njohur Kushtrim Dobra është mjaft aktiv në ahengje dhe dasma në Zvicër.

Marketing

Ai përveç mbrëmjeve muzikore dhe koncerteve po vazhdon edhe me lansimin e këngëve të reja.

Së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor i cili është në bashkëpunim me artistë aktorë në spotin e tij.

Projekti muzikor titullohet “Me Tupana” ku është i shoqëruar edhe me videoklip. Kjo këngë është ritmike dhe shumë e pëlqyer për dasma.

Së fundmi artisti, Kushtrim Dobra, ishte i futar në emsionin “Fol shqip” i njohur si shtëpia e diasporës, me autorë Altin Markun, ku Dobra tregoi detajet rreth projektit të tij, njofton Albora.ch

Po ashtu kënga mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes:

Ndryshe, ndiqeni videon e emisionit “Fol Shqip Show” ku i ftuar ishte këngëtari i njohur Kushtrim Dobra

Marketing