Ka disa ditë që është përfolur se Princ William dhe Kate Middleton i kanë dhënë fund martesës.

Marketing

Mirëpo, ky lajm është demantuar nga përfaqësuesit e tabloidit.

Pas artikullit i cili u publikua nga tabloidi MSN ku shkruhej se çifti mbretëror janë ndarë këta të fundit u shprehen se kjo është shpifje dhe se dyshja janë duke shijuar pushimet në Skoci.

Kjo histori është komplet një shpifje dhe është publikuar aksidentalisht. Jemi duke e fshirë menjëherë. William dhe Kate po bëjnë një udhëtim në Skoci, bashkë dhe të lumtur.”, shkruajnë përfaqësues të tabloidit./albora.ch/

Marketing