Vedat Muriqi ka regjistruar asistimin e tij të dytë këtë sezon në La Liga.

Marketing

Reprezentuesi i Kosovës ka asistuar te goli i parë i Mallorcas në ndeshjen ndaj Grandas.

Salva Sevilla ishte ai shënoi një gol të bukur me asistimin e Muriqit në minutën e 28-të.

Asistimin e Muriqit dhe golin e Sevillas mund ta shikoni duke klikuar KËTU./albora.ch.

Marketing