Shtëpia më e famshme në Shqipëri “Big Brother VIP” tanimë ka zgjedhur finalistin e parë për datën 18 shkurt.

Nga televotimi i publikut pati vota të shumta, por ai që shkoi direkt në finale është konkurenti i cili është pjesë e këtij reality show qysh nga fillimi, Ilir Shaqiri.

Konkurentët e tjerë të cilët kanë mbetur janë Monika, Arjola, Donaldi, Beniada dhe Einxhel, derisa kujtojmë se në finale do të shkojnë vetëm 4 finalistë./albora.ch/

Marketing
Marketing