Arbnora Ademaj është bërë prej disa kohësh pjesë e kinematografisë turke.

Marketing

Një vit më parë, ajo u zhvendos në Turqi ku u bë pjesë e serialit “Kirik Hayatlar”.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit, Arbnora zbuloi gjithashtu se po punonte për një tjetër serial për të cilin nuk zbuloi shumë detaje.

This image has an empty alt attribute; its file name is arbnora2-640x705.jpg

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance With Me” në TV Klan.

Ajo tregoi se ka lënë dy projekte të rëndësishme në Turqi për t’u bërë pjesë e këtij spektakli.

“Për të qenë pjesë e këtij spektakli kam anuluar 2 projekte në Turqi dhe kam ardhur enkas për këtë projekt këtu. “, tha ajo.

Marketing