Marash Kumbulla ka gëzuar trajnerin Jose Mourinho, pasi qendërmbrojtësi është rikthyer të stërvitet me grupin.

Marketing

Djaloshi nga Malësia e Madhe është rikuperuar dhe do të jetë gati për verdhekuqtë në vazhdim.

Edhe El Shaaraëyi është gati për trajnerin portugez, i cili pret edhe kapitenin Manuel Pellegrini të jetë gati për ndeshjen me Interin.

Marketing