Prishtina Weather ka njoftuar se do të ketë mot stabil dhe kryesisht me diell gjatë javës së parë të vitit 2023.

Marketing

Sipas njoftimit, për ditën e marte, moti në vend do të jetë kryesisht me diell, me mundësi për mjegull gjatë orëve të mëngjesit, njofton Albora.ch.

“3.01 – Kryesisht me diell. Mundësi për mjegull orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave”, thuhet në njoftim.

Marketing