Një grua në Florida është arrestuar pasi dyshohet se kishte kryer marrëdhënie seksuale me qenin e saj, ndërsa ish i dashuri i saj përballet me akuza për filmimin e të gjithë ngjarjes dhe ruajtjen në një hard-disk, thanë autoritetet lokale.

Marketing

Christina Calello, 36, ‘angazhohet me dëshirë në aktivitet seksual me qenin’ disa herë gjatë gati tetë viteve, sipas një raporti të arrestimit të ndarë nga Zyra e Sherifit të Qarkut Pinellas.

Geoffrey Springer, 39 vjeç, i cili dikur ishte në lidhje me Calello, u arrestua gjithashtu pasi ai “regjistroi aktivitetin seksual dhe e vendosi atë në një usb”.

Qeni iu konfiskua ish-çiftit dhe u dërgua në një spital lokal për kafshë shtëpiake për ekzaminim rutinë.

Raca e tij nuk dihet, megjithëse policia tha nuk ka pësuar lëndime të dukshme.

Calello dhe Springer u morën në paraburgim dhe po akuzohen për aktivitet seksual që përfshinte kafshë, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Marketing