Një burrë u gjet pa shenja jete i shtrirë në tokë pranë një taksie në Davos GR të premtën në mëngjes.

Marketing

Menjëherë pas orës 5 të mëngesit, Policia kantonale mori një mesazh i cili njoftonte për rastin, raporton Blick – transmeton Albora.ch.

Në vendin e ngjarjes iu bënë reanimacionet e menjëherëshme, por pavarësisht kësaj, burri vdiq.

Policia nuk mund të thotë nëse ishte një akt dhune. Hetimet do të zhvillohen në të gjitha drejtimet dhe detaje të tjera nuk dihen për momentin.

Marketing