Modelja Angela Martini është një nga femrat më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare.

Marketing

Së fundmi, Angela është shfaqur me një “veshje” ndryshe nga herë të tjera.

Ajo ka vendosur që në sesionin e fundit t’i përdorë disa faqe të gazetës prestigjioze “New York Times” si fustan.

“Është koha për të marrë lajme të mira”, ka shkruar ajo në postimin në Instagram.

Angela është nënë e një djali i cili erdhi në jetë përmes surrogates.

Marketing