Endri Çekiçi pritet të ndërrojë skuadër.

Marketing

Mesfushori shqiptar është një hap larg kalimit te Real Sociedad.

Duket se klubi spanjoll ka marrë një “po” nga Çekiçi dhe tani po negocion me Konyasporin.

Fotomac ka raportuar se Real Sociedad ka ofruar 2,5 milionë euro për transferimin e Çekiçit, derisa Konyaspor po mundohet të fitojë më shumë.

Marketing