Legjenda e muzikës turke, Ibrahim Tatlises, i cili u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore dhe pauze 9 vjeçare, në muajt e fundit ka ftuar edhe familjar të tij që merren me muzikë, si djalin Ido dhe vajzën Dilan.

Marketing

Pikërisht një duet me vajzën e tij gjatë “Ibo Show”, përloti këngëtarin turk.

Më poshtë e gjeni duetin e tij me Dilan. Ata kënduan së bashku këngën e famshme “Aramam”.

Marketing