Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin nga COVID-19 në vend.

Marketing

Gjatë 24 orëve të fundit raportohet për 9 raste të reja dhe asnjë humbje jete.

Aktualisht në Spitalin Infektiv po marrin trajtim 2 pacientë., ndërsa janë shëruar 13 qytetarë duke e çuar numrin e të shëruarve në 329,495 që nga fillimi i epidemisë.

Albora.ch

Marketing