Një super lajm erdhi për fansat e reperit Capital T.

Marketing

Përmes katër fotografive, zbuloi që ditën e shtunë (14 janar) do të transmetohet podkasti i parë i reperit në ShBA.

Krahë tij është podkasteri, Felix Levine, ku bashkërisht do të flasin për përvojën e reperit si dhe karrierën muzikore.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

“I lumtur të ndaj me ju episodin tim me @felix.Levine që do të shfaqet këtë të shtunë në orën 12:00 ET/6 pasdite me orën e Kosovës. Ky është podkasti im i parë në SHBA. Ne flasim për përvojën time duke u rritur gjatë luftës, fillimi i karrierës sime muzikore dhe duke reflektuar mbi famën”, shkroi reperi.

Marketing