Beatrix Ramosaj, e cila është bërë shumë e përfolur për shkak të pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP Albani” dhe lidhjes së saj aty me aktorin Donald Veshaj, ka publikuar një demo të një kënge të re, të titulluar “Faj”.

Marketing

“Tani mund ta dëgjoni anën time të historisë”, ka shkruar Beatrix në rrjetet sociale, shkrim ky të cilin ia ka bashkëngjitur demos së publikuar.

Nuk dihet se kur do të publikohet kënga e plotë, mirëpo në tekst ndër të tjera thuhet “se kjo ndjenja jonë as mua as ty s’po na pyet” dhe “momente, sy në sy pa fjalë po më kupton”./albora.ch/

Marketing