Beatrix Ramosaj ka vendosur që të mos hyjë në shtëpinë e Big Brother Albania VIP. Duket se arsyeja e mosardhjes është vizita e disa artistëve të njohur, ku gjatë ditës Ermal Mamaqi kishte folur për një ftesë që do ia bënte Bora Zamanit në serialin e tij dhe Donaldi kishte thënë se “ta paguante sa mirë Borën”.

Marketing

Kjo deklaratë duket se e ka lënduar Beatrix sa të mos hyjë sonte në shtëpi. 

Donald Veshaj tha se në asnjë moment nuk do ta ulte Trixën.

“Në asnjë moment nuk do ta ulja Trixën, në botë, në botë, jo s’do ta bëja këtë. Mërzitem shumë se ajo është e mërzitur. Ishte thjeshtë një shaka. Mezi prisja që ajo të vinte dhe ta takoja sot”, tha Veshaj./albora.ch/

Marketing