Një aksident tragjik është regjistruar në Padova të Italisë,

Marketing

Sipas mediave italiane si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën tre personave, një grua dhe dy burra.

Viktimat janë Martina Pagnin, 46 vjeçe jetonte në Legnaro dhe udhëtonte së bashku me Diego Rampazo, 46 ​​vjeç, nga Sant’Angelo di Piove dhe 45-vjeçari shqiptar Edward Ndoj me banim në Pontelongo, i cili po drejtonte makinën.

Ndërkohë autoritetet po hetojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Albora.ch

Marketing