Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor, Patra-Athinë në Greqi, ku humbi jetën një 22 vjeçare shqiptare.

Sipas mediave greke makina e 22-vjeçares fillimisht u përplas me një mjet tjetër, pastaj ajo kishte dalë nga makina për të kontrolluar dëmet që i ishin shkaktuar, por është goditur nga një furgon i madh duke e lënë të vdekur në vend.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe nisi hetimet./albora.ch/

Marketing
Marketing