Sipas gazetarit turk, Ertan Süzgun, Adnan Janzuaj ka arritur marrëveshje me Basaksehir.

Marketing

Futbollisti shqiptar me nënshtetësi belge është ftuar në Stamboll për testet mjekësore dhe për të nënshkruar kontratën zyrtare nesër.

Marketing