Emisioni “Fol Shqip Show” zakonisht na ka befasuar me personazhet e tij.

Marketing

Në vitin 2017, moderatori i emisionit, Altin Marku, “zbuloi” një zviceran që kishte lënë vendin e tij të lindjes për të jetuar në Kosovë.

Ai jeton në qytetin e bukur të Gjilanit që thuajse 20 vjet tashmë.

Albora.ch ua risjellë edhe një herë në mendje këtë emision të veçantë dhe të kuptoni se si erdhi ideja e zviceranit për tu shpërngulur në Kosovë.

Ku i duket më mirë jetesa në Kosovë apo Zvicër?

Këto dhe shumë gjëra të tjera interesante mund t’i ndiqni në linkun më poshtë:

Lexo edhe:

Marketing